Genel

Otomat Fiyatları

otomat fiyatları 2019

Otomat Fiyatları 2019

Satış otomatı almadan önce araştırmanız gereken konulardan biri de doğal olarak otomat fiyatları olacaktır. Güncel otomat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Elektral A.Ş. olarak, 20000 m² kapalı alandaki fabrikamızda, birbirinden farklı pek çok satış otomatı üretimi yapıyoruz. 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça desteği bulunan otomatlarımız, yatırımcısına kısa sürede kazandırmaya başlıyor. Otomat makineleri fiyatları konusunda da ihtiyacınıza yönelik çözümler ile bütçe dostu otomat üretimleri yapıyoruz.

Elektral A.Ş. üretimi güncel otomat fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kahve Otomat Fiyatları

guncel otomat fiyatları

Kahve otomatları suda çözünebilen instant içecekler sunmaktadır. Bu tür satış otomatları Espresso, Cappuccino, Mochaccino gibi farklı türde kahveler hazırlayabilirken yalnızca tek tip sıcak içecek hazırlayabilen otomat türlerimiz de bulunmaktadır.

Kahve otomatları boyutları doğrultusunda hastane, otogar gibi yoğun noktalarla birlikte benzin istasyonu, iş merkezleri, çalışma alanları, yurt gibi pek çok noktada faaliyet gösterebilmektedir.

Sıcak içecek otomatı fiyatları konusunda bilgi edinmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yiyecek İçecek Otomatı Fiyatları

Hem atıştırmalık hem de soğuk içecek ürünlerinin aynı anda satışını gerçekleştirebileceğiniz bu otomatlarda farklı ürünler için ayrı sıcaklık bölümleri bulunmaktadır. Pek çok noktada tercih edilen yiyecek içecek otomatı sağlam tasarımı ile de zorlama ve vandalizme karşı tam koruma ile çalışmaktadır.

Yiyecek içecek otomatı fiyatları hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

Güncel Otomat Fiyatları

Soğuk içecek, atıştırmalık ya da kahve otomatları dışında diğer otomatlarımızın fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Spor salonları için sporcu destek içecekleri hazırlayabilen protein otomatı… Kırtasiye gereçleri satışı yapabilen Kırtasiye Otomatı… Dans okulları için babet otomatı… Ya da fabrika gibi üretim yerlerinde iş güvenliği mevzuatlarına uygun kişisel koruyucu donanım ürünlerinin satışını gerçekleştirebileceğiniz İş Güvenliği otomatı gibi pek çok alternatif ürünümüz bulunmaktadır.

Yine de unutmayın alacağınız otomatın tutarı incelemeniz gereken ancak tek bakmanız gereken nokta değildir. Satın alacağınız otomatın kalitesi, teknik servis desteği, özellikleri otomat fiyatlarından çok daha önemli olmaktadır. Size uygun satış otomatını seçmek için bizimle iletişime geçebilir, bugün kazanmaya başlayabilirsiniz.