Genel

Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Üretilen Medikal Otomat Maskematik

medikal otomat maskematik

Yeni tip koronavirüs  (Covid19) salgınının ülkemizde de görülmesi ile birlikte, önlemlere yönelik çalışmalar yoğunlaştırılırken koruyucu ürünlere gösterilen ilgi de arttı.  Maske, kolonya, ıslak mendil, eldiven, dezenfektan gibi ürünleri artık internetten ya da mağazalardan tedarik etmek çok zor hale gelmeye başladı.  

Elektral olarak yıllardır toplum huzuru ve toplum konforu için yerli üretim yüksek teknolojili cihazlar üretiyoruz. Toplum sağlığını etkileyen bu acil durumu kendimize görev bilip, halkımızın ihtiyacı olan ürünlere 7/24 ve pek çok noktada ulaşabilmesi amacıyla medikal otomat maskematik üretimine başladık.

Medikal Otomat Maskematik Nedir?

medikal otomat maskematik

7/24 hizmet veren, eldiven, kolonya, maske gibi kişisel koruyucu ürünlerin satışını yapabilen insansız satış otomatlarıdır.  Son derece teknolojik bu cihazlar,  bozuk para, kağıt para ya da kredi kartı ile çalışabilmektedir.  Maskematik, insanların toplu olarak bulunduğu metro, havaalanları gibi noktalarda hijyenik ürünlere rahatça ulaşabilmesini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Maske Otomatı ‘Maskematik’ Nasıl Çalışır?

medikal otomat

Maskematik, kullanımı son derece kolay olan cihazlardır.  Medikal Otomat Maskematik,  genel olarak iki bölümden oluşmaktadır. Biri, makine gövdesi olarak adlandırdığımız mekanik kısım,  diğeri ise yönetim kısmı olan cihazın yazılımıdır. Yazılım kısmında bir server üzerinden, yönetici olarak, cihazdaki maske, dezenfektan, kolonya adedini görebilirsiniz. Ürünler azaldığında kaç adet, hangi malzeme tükenmek üzere bunu tespit edip, makineye gönderilecek malzeme ve sayısını öngörebilirsiniz. Bu durum sürekliliği sağlamakla beraber kullanıcılar cihazı boş görmeden, cihaz sürekli hizmet edebilir halde olacaktır.

Maskematiğin diğer bölümü ise mekanik kısmıdır.  Bahsettiğimiz gibi kullanımı son derece kolay olan medikal otomattan 7/24 alışveriş yapılabilmektedir.  Kağıt para, bozuk para ya da kredi kartı fark etmeksizin seçilmek istenen ürün tuşlanır. Para girişi yapılır ve ürün, alt kısımda bulunan kapaktan güvenli bir şekilde alınır. Yaklaşık 20 saniyede ürüne rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Medikal Otomat Maskematikler aynı zamanda üst düzey güvenlikle çalışan cihazlardır.  Zorlamaya karşı 120 db. Alarm donanımı bulunan cihazlarda 2 kademe kapak açılması ve darbe sensörü bulunmaktadır.  Ayrıca cihazın gövdesi sağlam çelik kabinden oluşmakta ve cihazda güçlendirilmiş poliüretan izolasyon sistemi bulunmaktadır.  Medikal otomatın mekanik sistemi ile iç kısımlarına erişim engellenmiştir.

Teknik servis desteği ve 2 yıl garantisi bulunan , yüksek teknoloji ürünü maskematikler hakkında ayrıntılı bilgi almak için şimdi bize ulaşın.