Elektral Otomat Makineleri

Elektral A.Ş.

Bünyesinde bulunan AR-GE merkezi ile birlikte Elektronik ve Mekanik AR-GE, Bilgisayar destekli tasarım, Plastik atölyesi, En son teknolojiye sahip bilgisayar kontrollü makinelerin kullanıldığı Fiber Lazer kesim, Robot kaynak, CNC kontrollü saç kesme ve kıvırma atölyesi, toz boya tesisi, elektronik-elektromekanik üretim hatları ile yüksek entegrasyona sahip olan firmamız, %90 oranında yerli hammadde kullanarak, 40 yılı aşkın süredir üretiminin %65-70’ini ihraç etmektedir.

Yüksek Teknoloji

Satış otomatı konusunda dünyadaki en son yeniliklere adapte olabilen Elektral, kendi ana kartını ve parçalarını kendi üretebilen, saç halinde giren metalin, yüksek teknolojili ürün olarak çıktığı Ortadoğu’nun en büyük üretim tesisine sahiptir.
elektral yerli üretim otomat
elektral otomat firmaları

İhtiyaca Yönelik Çözümler

Çay kahve otomatı, bisküvi otomatı, protein ve iş güvenliği otomatı gibi geniş ürün çeşitliliğine sahip Elektral otomat makineleri ihtiyacınıza yönelik çözümler sunuyor.

Müşteri Memnuniyeti

Elektral A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bugüne yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikamızla, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz.

elektral otomat üretimi

Otomat İşletmeciliği ile Kendi İşinizi Kurun

Elektral’in kazanç modelini siz de keşfedin. O çalışsın siz kazanın!