Genel

Yaz Geliyor! Soğutmalı Satış Otomatlarınız Hazır mı?

soğutmalı satış otomatı elektral vending

Yaz Geliyor! Soğutmalı Satış Otomatlarınız Hazır mı?

Güneş yüzünü iyice hissettirmeye başladı. Dolaplarımızdaki
kışlıkları tshirtlerle, ince hırkalarla değiştirmeye başladık bile. Peki
yatırım kaynağınız da bu yönde değişmeye başladı mı?
Otomat işletmeciliği ve Otomat sektörü için yaz ayları en çok talep gören
dönemlerden biri. Bu yazımızda yaz aylarında tam performansla çalışabilen, soğuk tutulması gereken ürünleriniz için en uygun satış otomatlarını listeledik.

 

dondurma satan makine

Dondurma Otomatı 

Yaz aylarından bahsedilir de dondurma es geçilir mi? Dondurma otomatı -22 dereceye kadar soğutma sağlar. Stick, Külah ya da kutu dondurma… Otomatın en alt rafından en üst rafına kadar homojen soğutma
sağlayarak, hijyenik bir şekilde dondurma satışınıza katkıda bulunur. Soğutma limiti belirlenen değerin üstüne çıktığında da numaranıza mesaj göndererek dondurmalarınız erimeden önlem almanızı sağlayabilir.  

 

Soğuk İçecek Dispenseri Mini Icy

Bu cihaza para mekanizması eklenmese dahi, hizmet performansı ile çok dikkat çekici. Yaz aylarının vazgeçilmezi soğuk şerbetleri bir de Mini Icy yorumuyla denemenizi tavsiye ederiz. 7 çeşit soğuk içecek seçeneği bulunan Mini Icy, aynı zamanda kokteyl de hazırlayabilir.  Ferahlamak için denemenizi tavsiye ederiz.

 

 

soğutmalı satış otomatı elektral

Maxi Büfe & Midi Büfe STD

Otomatınızı yerleştireceğiniz mekanın yoğunluğuna bağlı olarak seçebileceğiniz Maxi Büfe ve Midi Büfe STD opsiyonel soğutma üniteleri
ile yaz aylarında çalışmaya da çok uygun. Yoğun mekanlar için tasarlanan Maxi Büfe ile hem içecek hem yiyecek satışı yapabilirsiniz. Orta yoğunluktaki yerler için uygun Midi Büfe STD da hem içecek hem atıştırmalık imkanı sunmakta. Kullanım yoğunluğu konusunda farklılık gösterse de iki satış otomatı da sıcak havalarda erimiş çikolata ve gofretlere son veriyor.

 

fitness otomatları

 

Soğuk Su Otomatı

Evet, soğutmalı satış otomatlarının belki de en klasik örneği. Ancak sıcak havalarda en çok tükettiğimiz ürünlerin başında da soğuk su geliyor, bu bir gerçek. Soğuk Su Otomatı da bu ihtiyacı karşılayarak ister hastane, ister havaalanı, isterseniz spor salonlarında tam performansla çalışıyor, yatırımcısı olarak da size çok kazandırıyor. Ben çok kalem sevmem standart bir ürün satmak istiyorum diyenler için de çok uygun!

otobus-otomatlari-sogutmali

 

Otobüs Otomatları

Evet yanlış duymadınız! Otobüslere ek gelir amacıyla tasarlanan bu otomatlar otobüste yiyecek içecek servisine yeni bir soluk getiriyor. İsterseniz sadece soğuk su otomatı, isterseniz yiyecek ve soğuk içecek otomatı edinebilirsiniz. Kullanımı pratik olan bu otomatlardan bozuk para atarak
istediğiniz ürünü kısa sürede temin edebilirsiniz.

 

Soğutmalı Satış Otomatı Sahibi Değil Misiniz? Endişelenmeyin!

Eğer hala soğutmalı satış otomatı sahibi değilseniz henüz geç kalmadınız. Elektral Satış Otomatları arasından kendinize uygun bir otomatı en kısa sürede temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satış sonrası servis desteği ve garantisi ile aradığınız otomatı bulacaksınız.